SVATBY

Tahle stránka bude trochu delší...

... protože focení svateb je srdcová záležitost. Obor, který fotím nejraději. A tak se o tomto focení ráda rozepíšu. Svatbu si totiž nenachystáte. Nepřipravíte si brečící maminku ani rozesmátou družičku. Vždycky je hrozná výzva zachytit ten správný okamžik. A to je důvod, proč to dělám. Inscenované pózy u mě nečekejte. Čekejte svatbu zachycenou srdcem ( a detektorem smíchu :)).

V nevěstě a ženichovi se vždycky snažím probudit emoce, aby se na fotkách tvářili stejně zamilovaně, jako když se poprvé potkali. A i když si teď určitě říkáte - No joo, to není můj případ, já bych tam stál/a jak tvrdý Y - tak věřte, že ne. Za ta léta mám tajný triky, který ve vás probudí hotové modelky a modely. :)) 

Na čem si dávám ale záležet nejvíc, jsou momentky. Nejsem ten typ fotografa, který vám organizuje celou svatbu,  a který vykřikuje věty typu Pojďme teď všichni udělat super fotkuu! 

Možná o mě ani nebudete vědět, ale věřte, že to je ten nejlepší způsob, jak vás zachytit přirozeně, protože když nevíte, že vás někdo fotí, tak se nestydíte, nesoustředíte na to, jak zrovna vypadáte, a to je základ úspěchu. :) Výsledek můžete posoudit sami...

Pokud chcete vidět, jak vypadá celá svatební reportáž, sledujte mě pravidelně na mém Facebooku a Instagramu. :)

Co vědět před svatbou?

Odpovědi na nejčastější otázky.

Jak dlouho dopředu si mám svatbu rezervovat?

Ideální je alespoň půl roku dopředu. Ale při troše štěstí chytnete volný termín i pár měsíců před svatbou. Pozor na magická data, ta jsou pryč i rok dopředu. :)

Musíme se před svatbou sejít?

Nemusíme nic, ale je to lepší. Navzájem se poznáme a na svatbě už se můžeme naplno věnovat jen focení.

Co si na předsvatební schůzku připravit?

Budu od vás chtít vědět počet hostů, přibližný harmonogram, kde a jak dlouho se bude fotit.

Kolik fotek dostaneme?

Minimální počet fotek je dán vybraným balíčkem. Maximální počet fotek není omezený. Čím více se budete bavit, tím víc momentek dostanete.  :)


Za jak dlouho fotky dostaneme?

Doba dodání svatebních fotek je 5 týdnů. Fotky dodávám na skleněném USB v ručně dělané krabičce, u nejdražšího balíčku pak formou setu fotoknihy a bookletu.

Kdy budeme platit?

Fotografie zaplatíte až při samotném předání. Před svatbou budu chtít symbolickou zálohu 1000 Kč. 

Máte rozhodnuto?

Pokud vás tato stránka přesvědčila, že jsem pro vaši svatbu ta pravá, stačí vyplnit jednoduchý formulář a já se co nejdříve ozvu. :)