RODINNÉ A PÁROVÉ FOCENÍ

Dělám to trochu jinak... tahle začíná popis všech umělců, takže člověk má pocit, že "jinak" nic dělat už nejde. A přece jsem možná našla skulinku, kterou dělá málokdo. Neomezuji se počtem fotek. Žádné zdlouhavé výběry.. prostě dostanete všechny povedené fotky. Jestli jich bude 30 nebo 200, je jen na vás a na tom, jak se dokážete uvolnit. :) 

Focení neberu ani jako focení, ale spíš procházku v přírodě, u které pokecáme a já si mezitím budu nenápadně cvakat. Vzniknou rámečkové fotky a vzniknou momentky, které vám připomenou fajn odpoledne. Základem je si to užít a ne se stresovat, kam mám dát ruku a kam nohu. :) Pokud se vám tento styl focení zamlouvá, neváhejte mi napsat o "fotoprocházku" :)

Co vědět před focením

pár nejčastějších dotazů na jednom místě

Co si vzít s sebou na focení?

Zní to jako klišé, ale jediné, co po vás budu chtít je dobrá nálada a chuť se smát. Nic jiného nepotřebujete. Pokud chcete fotit svoje děti, můžete jim vzít jejich oblíbené hračky, ale většinou je stejně zaujme nějaký kámen či klacík. :)

Co si mám vzít na sebe?

To, v čem se dobře cítíte. Nehrajte si zbytečně na to, co nejste. Že je vaše oblíbená košile už stará? No a? Ale je vaše. A pokud se nemůžete rozhodnout, vezměte si toho klidně víc. :)

Jdete-li na focení ve více lidech, bude vypadat dobře, když se stylově trochu sladíte. Na fotkách vypadá dobře bílá,  hnědá, khaki, béžová a další zemité tóny.

Jak probíhá výběr fotek a za jak dlouho je budu mít?

Výběr neprobíhá. Jednoduše dostanete všechny povedené fotografie. Některé si dáte do rámečku, jiné vám připomenou hřejivou maličkost. Garantovaný počet je 30 fotek, ale pokud si focení užijete, můžete jich dostat i třikrát tolik. :) Fotografie obdržíte cca do týdne, a to formou online alba, kde si můžete všechny fotky stáhnout v plné kvalitě. 

Neupravené fotografie neposílám! Od kadeřníka taky nechodíte bez vyfoukání hlavy. ;) 

Máte rozhodnuto?

Pokud chcete vyfotit, stačí už jen jeden krok - vyplnit tento jednoduchý formulář a já se ozvu co nejdříve. :)