NEWBORN

Vaničky a košíčky u mě nečekejte. Newborn fotím spíše formou reportáže. Jde vlastně o takovou foto návštěvu u vás doma, na které zachytím vaši novou radost. :) Miminko bude v domácím prostředí, vy se nemusíte nikam složitě přesouvat a ta domácí pohoda jde na fotkách poznat. :)

Co si máme vzít na sebe?

Aby vynikla jemnost a přirozenost newborn focení, bude nejlepší, když zvolíte světlé oblečení. Ideální je bílá, krémová, khaki, hnědá a další přírodní tóny. Nejsou vhodné žádné vzorované kousky s výraznými barvami. 

Jak nachystat náš domov na focení?

Nejčastěji fotíme na posteli nebo u okna. Čím víc přirozeného světla tím lépe. Čím světlejší a jednodušší zařízení místnosti, tím ještě líp. :) Ale rozhodně kvůli tomu nemusíte přestavovat celý dům. :) Zátiší vymýšlíme společně až na místě a vždy jsme si nějak poradili. :)

Jak dlouho dopředu se máme ozvat?

Termíny domlouváme většinou 14 dní dopředu. Ideálně tedy domluvit se předběžně předem a po porodu se mi hned ozvat, abychom dohodli konkrétní termín. :)

Kolik fotek dostaneme?

Dostanete všechny povedené fotky ve formě online alba, kde budete mít všechny fotky k dispozici v plné kvalitě a snadno je rozpošlete známým. Většinou okolo 50 fotek. Ceník focení je zde.

Za jak dlouho se na fotky můžeme těšit?

Záleží, jestli fotíme uprostřed svatební sezóny, nebo v zimě. V létě cca 2 - 3 týdny, v zimě často upravuju ještě týž den. :)

Máte zájem o newborn focení?

Napište a já se vám ozvu hned jak budu na příjmu. :)